טבריה

נכתב ע"י OhadTheNomad

מחפשים עיר להעביר בה כמה ימים בצ’יל? לא יודע מה אתם חושבים על העיר טבריה, אבל אני הופתעתי בטירוף. לקחתי כמה ימים להנות מהעיר, האוכל והאטרקציות.

חם פה מאוד, ובחודשיים האחרונים לא היה מצב לעשות טיול רגלי ארוך בשום מקום בארץ וזה מתקשר לי לזה שכולם רק מחפשים איפה לטייל, אז לא יודע אם שמתם לב אבל בסרטונים האחרונים אני ממש מנסה להכין את הסרטונים ככה שיהיו מנגישי מידע ושאחרי שתראו אותם תוכלו פשוט לקחת את האוטו ולצאת לטייל בלי יותר מידי חפירות וחיפושים מסביב.

אז הנה כמה דברים מגניבים לעשות בעיר טבריה שכנראה לא חשבתם עליהם- טיול אופניים, מעיינות חמים, מסעדות וספורט אקסטרים לנשמה. קצת לצאת מהמחשבה שלטבריה באים רק בשביל הכנרת.

העיר הבאה- ירושלים!תנו רעיונות לעוד ערים או מקומות מעניינים בארץ שצריכים חשיפה.אני מתחיל להתרגש משביל ישראל עוד 3 שבועות- החיפושים אחר הצלם עדיין ממשיכים.תודה ל עיריית טבריה – הדף הרשמי על כל הטיול הזה.ל Y Travel קהילה שמקשרת בין יוצרי תוכן לבין בעלי עסקים מתחום התיירות.צילום: Tryber – נועם טרייבר// Nir Davidzon Photographyעריכה: Niv Bin האחד והיחיד.חברים: אדם ריקלין- מסע רוחני מסביב לעולם, Coral Gorsteinפרגנו בלייקים תגובות ושיתופים, כדי שאוכל להמשיך לצאת ולהראות לכם את הארץ היפה שלנו.

מחפשים עיר להעביר בה כמה ימים בצ'יל? לא יודע מה אתם חושבים על העיר טבריה, אבל אני הופתעתי בטירוף. לקחתי כמה ימים להנות…

Geplaatst door ‎Ohad The Nomad- אוהד הנווד‎ op Vrijdag 28 augustus 2020