טיול מעיינות בבנימין

נכתב ע"י OhadTheNomad

מי מחפש מעיין קרוב למרכז, גדול, חינם ואפילו עם גישה לנכים?? נשמע חלום הא? אז נסעתי עם חברים ליום סובב מעיינות באזור בנימין וגילינו שפע של מעיינות! תוסיפו לזה זריחה מהממת בהר קידה, אתר ארכיאולוגי ואבטיח בשקיעה ואני מבטיח לכם יום טיול שלא תשכחו.

הצלחתי להשיג אישור הטסת רחפן באזור הנגיש את זה אז שימו לב לצילומים מעניינים! קצת רקע – מועצה אזורית בנימין היא המועצה האזורית הגדולה בישראל ומונה כ80,000 תושבים! שטח המועצה עבר לידי ישראל מירדן במלחמת ששת הימים, מקור השם הוא כמובן שבט בנימין מהתנ”ך וסמל המועצה הוא זאב.

נסיעה של כולה ארבעים דקות מתל אביב ותגיעו לאזור היפהפה הזה המונה כ-26 מעיינות, כולם מטופחים ע”י תיירות חבל בנימין – Binyamin Tourism שעושה באמת עבודה טובה אז תבואו ותדאגו לפנות את הזבל שלכם לפח.

חם מאוד, ואנחנו בתקופת הקורונה אז כולם בארץ, והמעיינות פה פשוט מעולים ונגישים לרכב פרטי ללא צורך בהליכה מיוזעת, אז מוזמנים לבוא ולהנות! כמו תמיד דקרתי את כל הנקודות שהייתי בהן, כולל נקודות תצפית לזריחה, לשקיעה, ואחלה מסעדה חלבית לארוחת צהריים, אז מוזמנים לבקש בתגובות ואשלח לכם בפרטי! תודה ל סברס – מרכז שטח ישראלי היקרים שמעבר לחנות ציוד מדהימה זה גם פרי מעולה! ל Niv Bin שלנו שממציא את הגלגל (המתנפח) כל סרטון מחדש. ותודה לחברים האהובים על החוויות ועל צילומים לא מהעולם הזה. Omri Mesika Noam Tryber Carmi & Yarmi Ellen Chernilov Run with Jean

להפתעתי, הרבה אנשים כעסו עליי שהלכתי לטייל באזור הזה מסיבות פוליטיות, המטרה שלי בבלוג היא להנגיש מידע על מקומות בארץ ובעולם ואין סיבה שלא אהנה מאזור כזה. מה דעתכם?